בדיקת רכב לפני קנייהאנו מבצעים בדיקות לפי קנייה לכול סוגי הרכבים כולל רכבי 4*4 עם ציוד חדיש וממוחשב של חברת BOSCH" "
גרמניה .
בדיקות הרכב לצורך קנייה ומכירה מתבצעות ע"י אנשי מקצוע מיומנים ומקצועים בעלי כתב הסמכה וניסיון רב בבדיקות רכב .

אנו מבצעים בדיקות רכב לפני קנייה ומכירה כ- 45 שנה .
לבדיקות שלנו ישנה אחריות מלאה , בבדיקה נבדקים כול מערכות הרכב, כולל מרכב הרכב לרבות פגיעות בשילדת הרכב .

באתר תוכלו למצוא קופון הנחה של 15% שיכובד בכול סנפי דינמומטר.

בבואנו לבצע בדיקת קניה השיקולים העומדים בפנינו הינם בעיקרם כלכליים .במידה ונרכוש רכב שאינו תקין תהיינה לכך השלכות כלכליות וגם בטיחותיות. 
 רכישת רכב שאינו תקין מבחינה בטיחותית יכול להוות סיכון בעת נסיעה בכביש , רכב שאינו תקין יכול בעת בלימת חרום לסטות מנתיב הנסיעה ואף לגרום לתאונה חזיתית קיים מצב בו רכב "מושך" בעת נסיעה דבר המקשה על שליטה ברכב ולא חסרות דוגמאותלחוסרתקינות העלול לגרום לתאונת דרכים  הידיעה שרכב עבר תאונה תוכל לעזור לנו בקבלת החלטה האם לרכוש את הרכב  ואם כן לרכוש את הרכב באיזה מחיר לרוכשו.

רכישת רכב שאינו תקין יכולה לגרור אותנו לא אחת להוצאות גדולות ומיותרות בעיקר בעידן בו המיחשוב שולט גם בכלי הרכב מחירי תיקון כלי הרכב יקרים היום יותר מבעבר ולכן חשוב לבצע בדיקת קניה.
לעיתים נראה כי מחיר בדיקת קניה הוא יקר אך במחשבה שניה כל בדיקה יכולה לחסוך לנו אלפי שקלים אותם היינו נדרשים לשלם עבור תיקונים אותם אנו "האזרחים  הפשוט " לא מסוגלים לאתר את הליקויים או בכך שנודעו לנו הליקויים ובכלח זאת החלטנו לרכוש את הרכב אך הדבר נתן בידנו כלי להתווכח על מחיר הרכב.

קיימות באופן כללי שתי גישות באשר לרכישת רכב האחת עדיף לשלם יותר ממחיר המחירון כבור רכב טוב, ומנגד עדיף לקנות רכב
פחות טוב אבל במחיר מציאה.אין אנו מתיימרים לומר ללקוח איזו משתי הגישות נכונה אך ביצוע בדיקת רכב לפני קנייה תיתן לך הלקוח את האפשרות לבחור בין שתי הגישות.
.