בדיקת רכב לפני קניה

הלכתם, חיפשתם, השוויתם מחירים ו…

היום הגדול הגיע – החלטתם שמצאתם את הרכב שמתאים לכם!

קניית רכב היא אירוע משמעותי עבור כולנו, בעיקר מאחר ומדובר בהוצאת סכום כסף גדול יחסית,מבלי לדעת איזה חתול מסתתר בשק… או יותר נכון מה מסתתר מתחת למכסה המנוע.

בדיוק בשביל זה קיימת בדיקה לפני קנייה – בדיקה יסודית ומקצועית שבמסגרתה נבדק הרכב תחת העיניים המקצועיות של מומחי 'דינמומטר', שמבצעים סט של מבדקים בעזרת מכשור חדשני ומחשבים מתקדמים, ובסופו של תהליך – נותנים לכם דוח מפורט ומלא המתייחס לכל חלקי הרכב שנבדקו.
אנו מוגדרים כמכון מורשה של משרד התחבורה ופועלים בכפיפות מלאה לכל התקנים והחובות הנדרשות על פי חוק.

ומה בעצם בודקים?

הבדיקה מקיפה מאוד וכוללת את מערכת ההנעה, המנוע עצמו, השלדה, צמיגים, תושבות, מתלים, מערכת הפליטה, שעוני החיווי השונים ועוד! וכמובן – נסקור גם את חלקי הפח השונים ברכב כדי לאתר תיקונים קודמים או תאונות שלעיתים לא צוינו על ידי בעל הרכב. חלק מהבדיקה נעשית כשהרכב במצב נייח לחלוטין, וחלקן נעשות על גבי מסוע – זאת כדי לדמות נסיעה במהירויות שונות, וכיצד המערכות השונות מתנהגות בתנאים שונים.
יסודיים, כבר אמרנו?

כמה מילים על התהליך

החלטתם להגיע אלינו? אנו שמחים שבחרתם בדרך הנכונה!
ראשית, דאגו להדפיס את קופון ההנחה לבדיקת קנייה, ובחרו את הסניף הקרוב לביתכם.
שנית, גשו למשרד הקבלה ובקשו לפתוח טופס בדיקת קנייה (מצריך רישיון רכב ותעודה מזהה של מזמין הבדיקה).

זה הכול!
אנו ניקח את זה מכאן, ונבצע את הבדיקה ללא כל מעורבות מצידכם (שתייה חמה/קרה עלינו, בחדר ההמתנה). בסיום, בוחן הרכב יזמין אתכם לשיחה בה יפורטו הממצאים ויימסר הדוח המלא.

למה דווקא אצלנו?

50 שנות ניסיון, בהן בדקנו אלפי כלי רכב מסוגים שונים (גם רכבי שטח!) מדברות בעד עצמן. המומחים של 'דינמומטר' נבחרים בקפידה כדי לערוך בדיקות אלו, והם האנשים המיומנים ביותר שניתן למצוא בתחום זה.
אנו מקפידים ללמוד כל הזמן ולהתפתח בצמוד לקדמה הטכנולוגית בתחום זה.

 

רוצים לקבל הנחה בגובה 15% על בדיקת קנייה?
הדפיסו את הקופון שלנו!