כל המידע על בדיקה של רכב לפני קניה מחיר

משומש או חדש, קניית רכב היא תמיד אירוע מיוחד בחייו של כל אחד. אבל עסקה טובה לרכישת מכונית משומשת כוללת גם חיפוש עבור בדיקת רכב לפני קניה מחיר משתלם, כדי להיות בטוחים לגבי מצב הנסיעה שלו וכושר הנהיגה שלו, כמו גם חסכון כלכלי. זה יגן עליכם מכל חשבונות תיקון לא רצויים ומצבים כמו תקיעת הרכב באמצע הדרך. כדי לטפל בבעיה זו, דינמומטר מפרטים לכם כמה נקודות בדיקה בסיסיות לבדיקת המכונית המשומשת לפני הקניה. מעקב אחר נקודות רשימת הבדיקה הללו יהפוך את חווית קניית המכונית שלכם לנעימה יותר.

בדיקת רכב לפני קניה מחיר נוח ובדיקה חיצונית מדוקדקת

התחילו עם בדיקת המראה החיצוני. הצעד הראשון לבדיקת רכב הוא להסתכל על המראה החיצוני. זה יכלול הליכה סביב הרכב וחיפוש שריטות ושקעים. כמו כן, חפשו עבודת צבע מפוקפקת. בדקו את כל הפערים בין כל הפאנלים כגון פגושים ודלתות. פערים לא אחידים, בדרך כלל אומר שהם לא מורכבים כראוי במפעל, או שהמכונית תוקנה בצורה גרועה. לאחר מכן, השתמשו בפנס כדי להסתכל בתוך בארות הגלגל לאיתור נזקי חלודה וקורוזיה. פתחו וסגרו את כל הדלתות, כמו גם את מכסה המנוע ואת תא המטען כדי לבדוק אם הם משמיעים רעש לא רצוי או שהם לא מוברגים בצורה מושלמת עם השלדה. הקפד לבדוק אטמי גומי מסביב לדלתות ולחלונות לאיתור ריקבון או קריעה.

בדיקות נוספות שחשוב לערוך לפני קנית רכב

השלב הבא ברשימת הבדיקה לפני רכישת מכונית משומשת הוא לחפש סדקים או שטחים גדולים מכתשים. סדקים בלוחות זכוכית כמו חלונות ושמשה הקדמית רק יחמירו עם הזמן ועשויים לדרוש תיקון יקר מאוחר יותר. מתלים הם אחד ממנגנוני המפתח לחוות בלאי. התהליך לבדיקה אם המתלים ברכב שאתם עומדים לקנות במצב תקין כולל עמידה מאחור מהרכב וחיפוש צניחה. הקפידו לדחוף למטה כל פינה של המכונית ולראות אם גוף המכונית חוזר למיקומו המקורי. אם הרכב ממשיך לנוע למעלה ולמטה, זוהי אינדיקציה לכך שבולמי הזעזועים של המכונית אינם במצב טוב במיוחד. אך עם מה שלמשפיע על ההחלטה שלכם לגשת לערוך בדיקת רכב לפני קניה מחיר הבדיקה, אז אל חשש, דינמומטר מציעים לכם בדיקה מקצועית ויסודית ומחירים משתלמים במיוחד!