איך תקבלו בדיקה עבור הרכב לפני קניה עד הבית

במקרים רבים, רגע לפני שאתם קונים רכב מבעלים פרטיים, אתם ניגשים לרכב, בודקים אותו מכל הכיוונים וכמובן, לאחר ולא מצאתם שום שריטות או מכות המרמזות על התנהלות לא תקינה עם הרכב, אתם קונים אותו. אבל מי מבטיח לכם כי באמת הרושם שקיבלתם הוא נכון, ולכרב אין בעיות נסתרות, או כאלה שאתם לא יודעים לאתר? כאן באפשרותכם להזמין בדיקת רכב לפני קניה עד הבית. שירות חדשני ונוח אותו מציעים לכם דינמומטר. איש מקצוע יגיע עד אליכם ויערוך בדיקה יסודית ככל הניתן רכב שאתם מעוניינים בו, מבלי שתצטרכו לבזבז יום שלם על נסיעה למוסך.

מה עושים במהלך בדיקת רכב לפני קניה עד הבית?

איש מקצוע שיגיע עד אליכם יערוך קודם כל בדיקה חיצונית לרכב, כולל שילדת הרכב והסלון שלו. דבר ראשון הוא יכנס לתוך המכונית ופשוט יסתכל סביב תא הנוסעים כדי לראות אם הוא נתקל באי-סדירות כלשהי בתכונות או בכל פרט אחר. כמו כן חשוב להקדיש זמן לישיבה במספר תנוחות ישיבה, כמו צד הנהג, צד הנהג והמושב האחורי. לפני שתרגישו נוח בתוך המכונית, חשוב לבדוק את המושבים. המכונאי ירשום ויסמן את הכתמים, החורים או סימני שריטה על המושבים ואתם תוכלו להביא זאת לידיעת המוכר. ניתן להפוך את המושבים מצב שכיבה ולהחזיר אותם שוב ושוב כדי לראות אם התנועה חלקה.

חשוב לבדוק את כל הציוד החשמלי

כמו כן, בעת הבדיקה יש לבדוק את כל הציוד החשמלי ברכב כגון צופר, פנסים, מחווני פנייה, קיפול חשמלי או מושבי הפעלה, מראות צד ועוד. לאחר מכן יש להפעיל את המכונית ולבדוק שוב את התכונות. בעת הבדיקה ישתמשו בכל ציוד חשמלי המופיע במכונית, כולל הגה כוח, גם כשהוא נייח, על ידי סיבוב ההגה.

בדקו אם יש חלודה או התעסקות ברצפה

הטכנאי יבדוק היטב את שטיחי הרצפה ואת מצבם. לאחר מכן, הוא יסיר את כל המחצלות ויבדוק את רצפת המכונית עבור חלודה או חבלה נוספת. אתם מוזמנים להתכופף ולבחון את כל הרצפה ביחד איתו, לאיתור כל ריח חריג, שקע או סדק. אם אכן נתקלתם בריח רע, או בסדק מורגש, זה יכול להיות סימן לחלודה, הצפה או אפילו גשמים עזים שהמכונית הייתה עדה להם. כל אלו יגרמו לכם להעריך מחדש את ערך הרכב, ואת הרשון שלכם לרכוש אותו. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם דינמומטר והזמינו בדיקת רכב לפני קניה עד הבית!