בדיקת רכב לפני קנייה מחיר

על פי הסטטיסטיקה, יותר מ-80% מהמוכרים בשוק הרכב מרמים את הקונים שלהם. המשמעות היא שהסיכון ליפול על מוכרים רמאים הוא גבוה מאוד. כדי להגן על עצמכם מפני רכישה לא רצויה, בדקו על בדיקת רכב לפני קנייה מחיר, והזמינו בדיקה במכון דינמומטר במחיר משתלם במיוחד. דינמומטר מציעים לכם שירותי בדיקת רכבים איכותיים ואמינים, בסופו תקבלו דוח ברור עם כל התקלות שנמצאו.

בדיקת רכב לפני קנייה מחיר ובאיזה ציוד משתמשים לבדיקה

בדיקה טכנית של רכב לפני קנייה כוללת בדיקת שלדה, מנוע ובלמים, תיבת הילוכים, בדיקות מחשב ונסיעת מבחן של הרכב. בעת ביצוע בדיקת רכב לפני קנייה מחיר המומחה משתמש בציוד מקצועי המאפשר לכם לקבוע במדויק כל תקלה. ציוד הנלווה לשירותי בדיקה:

  • מנתח שמן – קובע את מצב המנוע לפי ההרכב הכימי של השמן.
  • הידרומטר – קובע את מצב נוזל הקירור.
  • סטטוסקופ אקוסטי – קובע את אופי והסיבה לרעשים זרים בפעולת המנוע והאביזרים.
  • סורק אבחון – מזהה תקלות בכל המערכות האלקטרוניות.
  • אנדוסקופ וידאו טכני – מאפשר לראות בלאי של חלקים במקומות שקשה להגיע אליהם במכונה.
  • מד עובי, מד לחץ שמן, דלק ודחיסה, הרמה לרכב עם שני עמודים, מזלג עומס למצבר וגלאי פגמי מתכת משמשים גם לבדיקה איכותית של רכב.

מדוע חשוב לבדוק רכב לפני קנייה?

לדוגמא, קניתם רכב משומש. במהלך המכירה לא עלו חשדות. לרכב יש בעלים אחד, כל המסמכים אצלו. לא עלה בדעתכם לחפש עבור בדיקת רכב לפני קנייה מחיר זול ולהזמין שירות בדיקה. אז לאחר שתם מעבירים בעלות אתם פתאום מגלים כי הרכב עבר תאונת טוטאל-לוסט והוא בעצם ירד מהכביש. כמה חבר על הכסף שלכם. כדי לעקוף מקרים כאלה, מומחים ממליצים לבצע תחילה את הבדיקה המקיפה לרכב, ורק אחר כך לבצע את ההחלטות בנוגע רכישת הרכב או לא. הבדיקה מספקת לכם את ההיסטוריה המלאה של הרכב וחלקיו, ואתם יכולים להתקדם בעסקת הרכישה ללא חששות שאתם קונים חתול בשק. תוכלו להזמין פגישה מראש, ולא להמתין בתור, או להגיע עם הרכב ישירות למכון. ניתן להדפיס שובר הנחה באתר החברה של דינמומטר.