כיוון פרונט

השרות מתבצע בסניפים רעננה וירושלים. כיווני הפרונט מתבצעים באמצעות ציוד ממוחשב והחדשני ביותר בתחום.
בדיקה זו מתבקשת פעמים רבות משום כישלון הטסט השנתי בשל קריטריון בדיקה זה.
כמו כן, יש לוודא כיוון פרונט לקראת החלפת צמיגי-הרכב.

כיוון פרונט רעננה וירושלים

אתם מרגישים קצת חוסר יציבות ברכב? חוסר איזון? רעידות קלות? אם מילאתם אויר בצמיגים יתכן שהטיפול הנדרש הוא כיוון פרונט ואולי גם כיוון גלגלים. חשוב מאוד לבצע את הטיפול במהירות. כיוון פרונט ובכלל הוא טיפול קצר ולא יקר כך שחבל מאוד למשוך את הבעיה. כאשר אתם נוהגים כך אתם מסתכנים באיבוד שליטה על הרכב, במיוחד תוך כדי סיבובים בהם הרכב נוטה לצד מסוים. לכן, אל תסתכנו. גם אם הסטיות או הרעידות מנראות לכם מזעריות טפלו בכך כי כמו כל בעיה- היא רק תחמיר עם הזמן ולא להיפך. מחפשים לבצע כיוון פרונט במקום אמין ומקצועי? רשת מכוני הבדיקה דינמומטר מבצעת גם כיוון פרונט.

איך לחפש מקום לביצוע כיוון פרונט?

כמו בכל בדיקה או טיפול לרכב, גם בחיפוש מקום לצורך כיוון פרונט חשוב למצוא מקום מוסמך, מקצועי ואמין. כאמור, כיוון פרונט הוא פעולה קצרה יחסית אך עם זאת חשוב שתיעשה במיומנות ומקצועיות על מנת לפתור את הבעיה. חפשו מקום מנוסה וותיק, מקום בו יש צוות גדול ומיומן שיכול לטפל בלקוחות רבים במקביל תוך מתן השירות הטוב ביותר לכל אחד. חפשו מקום המבצע כיוון פרונט בעזרת מכשור חדשני ויכול על הדרך גם לבצע בדיקות אחרות כך שתחסכו לכם זמן וצורך להגיע פעם נוספת. בנוסף, חשוב שהמקום יהיה זמין ונוח להגעה, שיספק שירות רוב שעות היום ולא רק בבוקר. רשת דינממוטר היא המקום לביצוע כיוון פרונט ובדיקות אחרות לרכב.

איך מתבצעת הבדיקה ומדוע היא חשובה?

כיוון פרונט ובכלל נעשה באופן ממחושב כשנבדקות זוויות המתלים הקדמיים והאחוריים ברכב. זווית לא נכונה גורמת מעבר לסטיות ולרעידות שאתם חשים גם לחיכוך רב יותר של אזור מסוים בצמיג ומכאן לבלאי מהיר יותר של הצמיגים, לתגובה איטית יותר של מערכת הבלמים (מה שמוסיף עוד יותר לסכנת איבוד שליטה ותאונות) וכן לצריכת דלק מוגברת. כאשר מבצעים את הבדיקה הרכב מורם ומחובר למערכת הממוחשבת. המערכת מזהה את סטיות המתלים ומכוונת אותם בהתאם.

מחפשים כיוון פרונט כדי לנסוע בראש בטוח ושקט ובצורה יציבה וחסכונית יותר? אנו ברשת דינמומטר עומדים לרשותכם הן לכיוון פרונט והן לבדיקות כמו בדיקת רישוי שנתית, בדיקה לפני קניה ועוד.